לחברה מערך ייצור קונבנציונאלי רחב הכולל: מחרטות, כרסומות, מסורים, ומשחזות, שיחד עם מערך ה c.n.c נותן מענה מהיר ומגוון עבור כל דרישות הייצור בהיקפים גדולים וקטנים כאחד.  

.במידה ודרושים לכם שירותי עיבוד שבבי הגעתם למקום הנכון, כי זו המומחיות שלנו בחברת אדיר תעשיות בע"מ. את חברתנו הקמנו כבר בשנת 1987, כך שמאז ועד היום הצלחנו לצבור ניסיון רב שנים בתחום והפכנו להיות שם דבר בנושא. נשמח להעניק גם לכם, כמו לרבים אחרים, את השירות המקצועי שלנו ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

 

עבוד שבב

כיצד מבצעים את עיבוד השבבים?

עיבוד של שבבים מתבצע אצלו בשני דרכים עיקריות:

1. כרסום CNC: זהו עיבור שמתבצע על ידי מכונות משוכללות ביותר והוא מתאים לא רק למתכות אלא גם לחומרים כמו פלסטיק. במסגרת התהליך הזה מיוצרים כלים וחלקים שמיועדים לשימושים שונים, והכול תוך הקפדה על דיוק מרבי.

2. חריטה על מתכות: זהו חלק ניכר מהעבודה שמתבצעת במפעל של אדיר תעשיות בע"מ. עבודה זו נעשית תוך שימוש במחרטה המשוכללת והמדויקת ביותר שיש ומטרתה היא עיבור חלקים ציריים סימטריים. חשוב לדעת שגם חריטה ניתן לבצע לא רק על מתכת אלא גם על חומרים כמו פלסטיק ועץ.

עיבוד שבבי 

בנוגע לקטגוריות חומרי הגלם הפלסטיים כגון פיק וטפלון, PVC, גלס אפוקסי ועוד. על היצרן להיות בעל ניסיון בעיבוד חומרי הגלם השונים, היות וקיימים חומרי גלם אשר משנים את מידותיהם לאחר תום פעולת העיבוד, מה שיש לקחת בחשבון מראש. מכונות עיבוד שבבי אוטומטיות, תבצענה עבודה מדויקת ומדובר למעשה במכונת CNC, ובאמצעות הוראות המפעיל הן מבצעות מוצרים איכותיים. חשוב לציין, כי חומרי הגלם השונים, עשויים לגרום להצטברות שבבי אבק שמצריכים מתקן שאיבה מיוחד, בכדי למנוע את כניסתם של חלקיקי האבק למכונה, מה שיגרום לעיוותים בייצור ולנזק לציוד.

 

עיבוד שבבי נעשה באמצעות מכונה מדויקת הנקראת CNC

היכולת של מכונות המייצרות מוצרים שונים באמצעות עיבוד שבב מתאפשרת בשימוש במגוון רב של אביזרים, אשר מסוגלים לבצע  את הפעולות הדרושות ברמת הדיוק הגבוהה ביותר. ישנן תוכנות לעיצוב ממוחשבות שמיועדות לייצור של מוצרים שונים. אם מדובר בעיבוד שבבי של מידות זעירות במיוחד, יש לבצע את הפעולה ידנית. מכונות אלה, מחזיקות מעמד זמן רב, אך הן עשויות גם להתקלקל עם השנים ולכן, יש לתת תשומת לב למערך השירות הטכני של החברה.

 

חומרי הגלם השונים שמבצעים בהם הליך של עיבוד שבבי

אחד מהחומרים הנוחים יותר בהליך של העיבוד השבבי הינו האלומיניום, היות והוא חומר גלם רך ומתאים למוצרים העומדים בעומס מכאני בינוני אשר צורכים משקל נמוך. הפלדה היא חומר גלם קשה אך מתאימה למוצרים שעומדים בעומס מכאני רב וגדול יותר כגון: צירים, גלגלי שיניים, מנועים וכדומה. גם בברונזה נוהגים להשתמש בהליכי העיבוד השבבי ומשתמשים בחומר גלם זה לחלקים נעים, היות והוא מקדם חיכוך נמוך.

מכונה זו העובדת  שעות רבות ומייצרת מוצרים מדויקים, מתחממת, במיוחד אם היא עובדת על חומרי גלם קשים. יש לדאוג ליחידת קירור שתשמור על טמפרטורה נכונה של המכונה. במידה ויחידת הקירור מתקלקלת, יש לעצור את פעילות המכונה, עד שיגיע טכנאי שיתקן אותה. במפעל אדיר תעשיות, ישנן מכונות משוכללות לעיבוד השבבי. המפעל קיים  כבר 31 שנה ונחשב למוביל בתחומו בישראל.  

 

הניסיון והציוד

בכל מה שקשור לעבודות כמו עיבוד שבבי יש חשיבות אדירה לדיוק, ועל מנת שניתן יהיה לבצע עבודות מדויקות צריך: ניסיון, ידע וציוד. זה בדיוק מה שמציעה חברת אדיר תעשיות בע"מ, כי אצלנו נמצא הציוד המתקדם ביותר בתחום הזה. חשוב לנו להעניק שירות מקצועי ואמין לכל אדם שפונה אלינו, בין אם זה באופן פרטי ובין אם זה באופן מסחרי ואתם תראו שגם אתם תצאו מרוצים מהשירות שניתן לכם.

לחברה ניסיון רב שנים בתחום, תוך שימוש במגוון רחב של חומרי גלם.

 

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8)