לחברה מערך ייצור של מכונות c.n.c הכולל מחרטות, מחרטות מכרסות, וכרסומות ציר רביעי. אנו מייצרים עבור מגוון רחב של לקוחות, ויודעים לתת מענה מקצועי ומהיר תוך עמידה בכל דרישות הלקוח.

זקוקים לשירותי עיבוד שבבי מתקדמים ביותר? הגעתם למקום הנכון! אדיר תעשיות בע"מ, שהוקמה בשנת 1987, מעניקה שירותי עיבוד שבבי לכל חברה ועסק שזקוקים לכך תוך הקפדה על השירות הטוב והמדויק ביותר שקיים בתחום. הידע המקצועי והניסיון הרב שצברנו בתחום הזה בשנים הרבות מאז הקמת החברה הם מה שהופכים אותנו להיות בחוד החנית של התחום הזה וגם אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת להזמנתה שירות המקצועי שלנו.

חריטה וכרסום

 

שיטות חריטה וכרסום שונות

 

1. חריטה על מתכת: כשמדברים על חריטה על מתכת מדברים על עיבוד שבבי שנעשה בעזרת מכונה המיועדת לכך. ניתן לבצע לא רק חריטה על מתכות בעזרת המכונות המיועדות אלא גם על פלסטיק ואפילו על עץ, והכול תוך הקפדה על דיוק מקסימאלי. במסגרת פעולת החריטה המתבצעת במפעל הסכין החדה מורידה שכבות וחלקים מסביב לחומר עד שהוא הופך להיות בדיוק במידה ובצורה הרצויה.

 

2. כרסום CNC: במסגרת שירות של עיבוד שאינו שבבי ניתן להשתמש במכונות כרסום CNC שיכולות להיות כרסומת, מקדחה ומחרטה. השיטה של כרסום CNC משמשת לא רק לעיבוד של מתכות אלא בעיקר לעיבור של פלסטיק וחומרים אחרים ובתהליך הזה מיוצרים כלים וחלקים עם ייעודים שונים.

כרסום cnc

בעיבוד השבבי, משתמשים בגוש של חומר גלם גדול שיכיל את המוצר הסופי באמצעות מכונת כרסום CNC, אשר למעשה מדובר בסוג של רובוט שמחשב ומבצע אינטרפולציות, כך שניתן יהיה להניע את המכונה ולתכנן את המוצר המבוקש. מכונה זו, למעשה מבצעת בדיקה ובקרה מתמדת וניתן להשאיר אותה לעבוד במשך ימים. במידה וקיימות תקלות קטנות בזמן הייצור, המכונה יכולה לתקן את עצמה ובמידה וקיימת תקלה משמעותית, מכונה זו מתוכננת כך שהיא שולחת מסרון אל בעל המפעל שיכול להגיע ולברר מה התקלה. מכונה זו, מצוידת בחיישני לייזר ועוד חיישנים שונים, כך שאין חשש לתקלה בעת הייצור עצמו.

 

כרסום CNC בייצור מוצרים רבים בשוק

על מנת לרכוש מכונת CNC יש לבדוק היטב מהיכן רוכשים אותה, שכן מדובר על ייצור חומרי גלם שונים במפעלים. מכונות אלה יקרות ויש לבדוק כי ההוצאה תעניק את התשואה הטובה ביותר למפעל. מכונות אלה, הופכות עם הזמן למשוכללות יותר המייצרות מוצרים בעלי גימור גבוה. ישנם מוצרים שיוצרו באופן מלא או חלקי באמצעות מכונת CNC המיועדת לעיבוד שבבי. מקצוע זה של עיבוד שבבי נלמד במוסדות לימוד תחת פיקוח משרד העבודה והוא נדרש בענף התעשייה.

 

באמצעות מכונות חריטה וכרסום רמת הדיוק מגיעה עד לאלפית המילימטר

באמצעות מכונות חריטה וכרסום, הכוללות מחרטות, כרסומות, מסורים, מקדחות ומשחזות, אשר מוציאות את העודפים המיותרים מהמוצר בכדי להגיע לרמת דיוק עד לאלפית המילימטר. כל הכלים המחוברים למכונות החריטה והכרסום, הם בעלי צורות שונות שמיועדות לשימושים מגוונים ולחומרי גלם רבים.  שיטת הכרסום היא זו הנפוצה ביותר לעיבוד שבבי ומייצרת את כל הצורות הגיאומטריות. כלי עיבוד זה נקרא "כרסם" ובשונה מהחריטה, הן קיימות בשתי תצורות, בסיסיות: אנכית ואופקית. ניתן למצוא סוגים שונים של כרסומים המיועדים למטרות השונות כמו: כרסם דסקה- שמיועד למטרת חיתוך, כרסום אצבע- שגם הוא נועד למטרת חיתוך וגימור עבור חריצים עמוקים, כרסום שיכור- להורדת שבבים באופן גס. אם יש צורך בעיבוד של צורה מיוחדת ניתן יהיה להשתמש בכרסם צורתי ולא כרסם סטנדרטי.

יש לדעת למי לשלוח את הייצור של המוצרים השונים ורק מפעל המתמחה שנים בנושא העיבוד השבבי, יכול לבצע עבודה מדויקת. אדיר תעשיות, הינו אחד מהמפעלים המובילים בתחום העיבוד השבבי והוא קיים משנת 1987.

 

אין תחליף למקצוענות

אין זה משנה מה המטרה ומה צריך לייצר בסופו של דבר, כי אם יש משהו חשוב זה הדיוק והמקצוענות. אצלנו בחברת אדיר תעשיות בע"מ תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון כי התוצאות שלנו מדברות בעת עצמן וגם אתם תצאו מרוצים משירותי החריטה והכרסום שנעניק לכם.

לחברה יכולות ייצור בסדרות בהיקפים קטנים וגדולים, תוך שימוש במגוון רחב של חומרי גלם. בנוסף, אנו מחזיקים מערך כלים גדול ומיוחד המסוגל לתת מענה לכל דרישה וצורך.

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8)